redizajnirali smo zbog vas...

Upisi za izviđače u Varaždinu

Pozivaju se svi zainteresirani učenici od 3. – 8. razreda osnovnih škola na području Varaždina, da dođu na upis u izviđaču (skautsku) organizaciju u petak 20. 9. 2024. u 18,00 sati ili, ako niste u mogućnosti, jedan od slijedećih petaka do kraja rujna u 18 sati ispred zgrade udruga u Graberju 33 u Varaždinu.

Pročitajte više
Centri izvrsnosti u školskoj godini 2024./2025.

Dan otvorenih vrata Centara izvrsnosti Varaždinske županije održat će se 14. rujna 2024. godine od 9 do 12 sati. Online prijave za uključivanje u Centre izvrsnosti Varaždinske županije za školsku godinu 2024./2025. traju od 10. do 20. rujna 2024. godine, a poveznica na obrazac, koji će biti aktivan od 10. rujna 2024. godine bit će dostupan na mrežnim stranicama centara izvrsnosti.

Pročitajte više
III. osnovna škola Varaždin ostvarila izniman uspjeh u međunarodnim eTwinning projektima

U prošloj školskoj godini, učitelji okupljeni u eTwinning tim III. osnovne škole Varaždin zajedno s učenicima uspješno su proveli čak 13 međunarodnih eTwinning projekata, a od toga je 11 projekata nagrađeno prestižnom eTwinning Nacionalnom oznakom kvalitete. Ovaj izniman uspjeh još jednom potvrđuje posvećenost naših učitelja i učenika međunarodnoj suradnji, razmjeni znanja te inovativnim metodama učenja.

Davis Cup

Grad Varaždin i Hrvatski teniski savez omogućavaju djeci besplatne karte Davis Cup susret Hrvatska Litva koji će se održati 13. runa 2024. od 17:00 sati i 14. runa 2024. od 14:00 sati u Areni.

Molimo učenike koji su zainteresirani za karte neka se jave svojim učiteljima TZK – e.

Podržimo naše tenisače!

Dobro došli prvašići

Kišno rujansko jutro nije umanjilo sreću i uzbuđenje 35 prvašića koji su danas u pratnji razdraganih i ponosom ispunjenih roditelja prvi put sjeli u školske klupe. Znatiželjom i iščekivanjem isijavala su lica djece koja kreću u novo poglavlje života.

virtualne učionice 2024./2025.