Čemu se najviše veselite kada se bliži Božić?

PARKIRANJE unutar školskog dvorišta
Autor: Tomislav Leček, 30. 8. 2019.

Poštovani roditelji!

U posljednje vrijeme primjećujemo da mnogi roditelji/skrbnici, bake i djedovi dovoze djecu u školu, ulazeći automobilom u školsko dvorište, iako je ulazak u školsko dvorište dozvoljen samo zaposlenicima škole i službenim osobama.

To pravilo postoji, prije svega, radi sigurnosti naših učenika. Ako se u školsko dvorište dovoze djeca automobilima, otežava se parkiranje djelatnicima i stvaraju se nepotrebne gužve koje povećavaju opasnost za djecu koja se kreću dvorištem.

Vjerujemo da je razlog ulaska u školsko dvorište automobilima taj što se teško zaustavljati i puštati djecu iz vozila na prometnoj cesti.

U tom slučaju djecu možete dovesti automobilom iza škole, na prostor gdje je stajalište školskog autobusa, pa ona mogu sigurno ući u školsko dvorište kroz stražnji ulaz.

Zbog sigurnosti naših učenika, molimo vas da poštujete zabranu ulaska u školsko dvorište automobilima.

Također, molimo SVE da poštuju vodoravnu signalizaciju te ne parkiraju svoja vozila na mjesto označeno za INVALIDE!

Hvala na razumijevanju!