preskoči na sadržaj

III. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN

Login
Tražilica
Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Anketa
Podržavate li štrajk svojih učitelja/ica, nastavnika/ica u školi?



Korisni linkovi
Brojač posjeta
Ispis statistike od 17. 11. 2010.

Ukupno: 456552
Ovaj mjesec: 3956
Ovaj tjedan: 3528
Danas: 76
ici Sijama

e-Dnevnik

e-dnevnik za nastavnike


e-dnevnik za učenike

RED BUTTON

RED BUTTON

Ova aplikacija namijenjena je svima Vama, ali je posebno prilagođena djeci i omogućuje prijavljivanje: sadržaja na internetu za koji sumnjate da je nezakonit i odnosi se na različite oblike iskorištavanja ili zlostavljanja djece.

UTC +1 (CET)

Prognoza vremena

 
Raspored informacija

Individualni razgovori za sve razredne odjele održavat će se svake prve srijede u mjesecu od 16:30 do 17:30 sati za razrednu nastavu te od 17:00 do 18:00 sati za predmetnu nastavu. Uz to svaki razrednik ima određen jedan sat u tjednu predviđen za individualne razgovore.


RAZRED

RAZREDNIK/UČITELJ

TERMIN

1. a

Štefica Radić

utorak, 9:55 - 10:40

1. b

Renata Koren četvrtak, 8:50 - 9:35

1. c

Karolina Bizek Horvat srijeda, 9:55 - 10:40

2. a

Mirjana Pospiš ponedeljak, 10:45 - 11:30

2. b

Dubravka Levatić srijeda, 10:45 - 11:30

3. a

Mirjana Orešković četvrtak, 8:00 - 8:45

3. b

Suzana Kućar ponedeljak, 9:55 - 10:40

3. c

Anja Kušen utorak, 10:45 - 11:30

4. a

Ružica Marčec utorak, 9:55 - 10:40

4. b

Nataša Dolenc

utorak, 10:45 - 11:30

4. c

Lidija Cerovčec

četvrtak, 8:50 - 9:35

5. a

Jelena Novak Pojer ponedeljak, 9:40 - 10:25

5. b

Ivana Fiket četvrtak, 12:35 - 13:20

6. a

Dragana Sever ponedjeljak, 12:35 - 13:20

6. b

Branka Pentić ponedeljak, 9:40 - 10:25

7. a

Ivana Sukačić

petak, 11:35 - 12:20

7. b

Ivana Banek

srijeda, 9:40 - 10:25

8. a

Zdravka Strmečki utorak, 12:25 - 13:20

8. b

Darko Škerbić ponedeljak, 10:45 - 11:30

Biologija
Kemija
Priroda

Marina Balažinec

utorak, 9:40 - 10:25

Engleski jezik

Katarina Rajković

četvrtak, 10:45 - 11:30

Fizika

Aleksandar Mona
Macko Puhek

utorak, 12:35 - 13:20

Matematika

Anica Vragović

srijeda, 10:45 - 11:30

Francuski jezik

Kamelija Habulin

utorak, 14:15 - 15:00

Njemački jezik

Željka Hutinski

 

Likovna kultura

Dijana Piskač

 

Glazbena kultura

Marija Mežnarić

 

Tehnička kultura

Ines Brckan

 

Tjelesna kultura

Darko Cvek

 

Vjeronauk

Romana Ranogajec

 

Građanski odgoj i obrazovanje

Berislav Njegovec

 

Informatika

Tomislav Leček

ponedjeljak, 13:25 - 14:10
 
°~° Copyright © 2019. | III. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN | ® Sva prava pridržana °~°
preskoči na navigaciju