III. osnovna škola Varaždin ostvarila izniman uspjeh u međunarodnim eTwinning projektima

U prošloj školskoj godini, učitelji okupljeni u eTwinning tim III. osnovne škole Varaždin zajedno s učenicima uspješno su proveli čak 13 međunarodnih eTwinning projekata, a od toga je 11 projekata nagrađeno prestižnom eTwinning Nacionalnom oznakom kvalitete. Ovaj izniman uspjeh još jednom potvrđuje posvećenost naših učitelja i učenika međunarodnoj suradnji, razmjeni znanja te inovativnim metodama učenja.

Posebno se ističu učiteljice koje su svojim predanim radom vodile projekte i zaslužile Nacionalne oznake kvalitete:

• Anja Hrain, učiteljica produženog boravka, za tri projekta: Well-Being at School, Steam Up te Škola je škola, a boravak je baš fora 4.
  • Ivana Fiket, učiteljica engleskog jezika, za projekt Tune the Nature.
  • Karla Miljak, učiteljica produženog boravka, za projekt Create butterflies and let them travel through Europe.
  • Valentina Habunek Mrazović, pedagoginja, za dva projekta World letter writing day 3 i Dots: Here, There, Everywhere.
  • Željka Hutinski, učiteljica njemačkog jezika, za četiri projekta: Auf Deutsch, bitte!, Deutsch ist klasse!, Deutsch lernen mit Märchen und Geschichten i Parenting Book.

S ponosom čestitamo svim učiteljicama i učenicima koji su svojim predanim radom, kreativnošću i suradnjom ostvarili ove iznimne rezultate. Vaš trud i entuzijazam doprinose kvaliteti našeg obrazovnog sustava i daju primjer svima kako se kroz inovativne metode učenja i međunarodnu suradnju mogu postići vrhunski rezultati.

virtualne učionice 2024./2025.