Dan kruha i Tjedan zdravog doručka u 1. a razredu

Listopad je pun događanja pa smo mi najmlađi u ovom tjednu obilježili Tjedan zdravog doručka i Dan zahvalnosti za plodove zemlje.
U sklopu projekta Tjedan zdravog doručka na Satu razrednika smo razgovarali o važnosti voća i povrća u našoj prehrani. Naučili smo da je za zdravlje poželjno svaki dan pojesti dvije voćke i tri vrste povrća. Proveli smo anketu putem koje smo saznali koje je voće i koje povrće omiljeno u našem razredu. Naši favoriti su lubenica i mrkva. Nakon toga smo svoje omiljeno voće i povrće crtali kao superjunake. To nam nije bilo teško s obzirom da svaki učenik 1. a razreda ima svog superjunaka.

virtualne učionice 2024./2025.