Nabavka udžbenika za školsku godinu 2024./2025.

U školskoj godini 2024./2025. u uporabi će biti: udžbenici iz Kataloga odobrenih udžbenika za osnovnu školu za šk. god. 2024./2025.

Svi učenici dobivaju od MZO-a besplatne udžbenike za sve redovne i izborne predmete. Grad Varaždin financira nabavu dodatnih obrazovnih materijala: radnih bilježnica za sve redovne predmete, kutije uz radne bilježnice te geografski atlas.

Roditelji samostalno nabavljaju radne bilježnice za izborne predmete (vjeronauk, drugi strani jezik za 4., 5., 6., 7. i 8. razred te informatiku za 1., 2., 3., 4., 7. i 8. razred) i likovnu mapu.

Učenicima koji nemaju prebivalište na području grada Varaždina, roditelji samostalno nabavljaju druge obrazovne materijale.

Napomena za roditelje učenika koji će u šk. god. 2024./2025. pohađati 1. razred:

Roditelji s prebivalištem na područja grada Varaždina nabavljaju samostalno prema objavljenom popisu radne bilježnice za odabrane izborne predmete (vjeronauk i informatiku).

Roditelji koji nemaju nemaju prebivalište na području grada Varaždina dodatne obrazovne materijale nabavljaju nakon početka školske godine kad će učenici biti raspoređeni u razredne odjele. Roditelji mogu unaprijed prema objavljenom popisu nabaviti radne bilježnice za odabrane izborne predmete (vjeronauk i informatiku).

Način i vrijeme podjele udžbenika te potpisivanje Izjave o prihvaćanju obveze vraćanja udžbenika bit će objavljen naknadno na mrežnim stranicama škole.

POPIS OBVEZNIH UDŽBENIKA za pojedine razredne odjele možete pronaći na sljedećoj poveznici.

virtualne učionice 2024./2025.