Prezentacija sportova u razrednoj nastavi

Ovaj su tjedan učenike razredne nastave iznenadili gosti iz dva različita sportska kluba.

Hrvački klub Vindija je zorno prikazao kako izgleda jedan hrvački trening te su učenici imali priliku sami isprobati jednu od mnogobrojnih tehnika. Gimnastičke vježbe, vježbe zagrijavanja, ali i akrobacije izvodili su učenici 8. a razreda naše škole, Teo Ciglar i Domagoj Herceg.
Trener iz Košarkaškog kluba Varteks učenicima je, uz ritam glazbe, pripremio kružni trening gdje su vodili loptu, preskakali prepreke i gađali na koš.

Učenici su bili oduševljeni i sve su željeli isprobati. Zainteresiranim učenicima treneri su podijelili letke kako bi s roditeljima mogli razmotriti opciju odlaska na neki novi sport.

virtualne učionice 2024./2025.